מנהל כספים (OUTSOURCE)

ייעוץ פיננסי/יועץ כלכלי - התנהלות בארגונים רבים (מפעלים, חברות ועסקים) שיש להם מערך כספים מצומצם או הנעזרים בשירותי הנה"ח וראיית חשבון חיצוניים, ומתמקדים בלית ברירה בבעיות הכספיות הדחופות אך המתמשכות של תזרים בנקים ודיווחים ודוחות לרשויות ובכך מפספסים שלושה נושאים מרכזיים.
לפרטים >>

הלוואות בערבות מדינה

המדינה מעניקה הלוואות במסלול ערבות מדינה שלרוב אינם מנוצלות. ארגונים מתמקדים בריבית שממלא מוכרת למס ופחות מודעים ליתרונות הגלומים בהלוואות במסלול זה שיכולות להגדיל את ההון החוזר וההון להשקעה מבלי להשפיע על מסגרות האשראי ולא על הגדלת ההון העצמי של החברה או הצורך בהכנסת משקיע זר. התנאים נוחים כמעט כמו תנאי משכנתא בכפוף לעמידה בקריטריונים, ואנו יודעים למקסם את התוצאות.

מענקים מהמדינה

המשרד שבעבר היה מזוהה עם "המדען הראשי" הרחיב את פעילותו משמעותית גם לפעילות יצרנית/תעשייתית ("תעשייה מסורתית") . המסלולים מגוונים ומגלמים הטבות משמעותיות של מיליוני שקלים לטובת הגדלת הפעילות הכנסת חדשנות והשקעות ושילוב יזמים ופטנטים עם תעשייה מסורתית כדי לשפר את כושר התחרות.


ליווי לגיוס הון

הובלת תהליך חשיבה אסטרטגית שבהמשכה הכנת תכניות עסקיות והערכות שווי לגיוס הון ומשקיעים. בהקשר זה ליווי וידע רחב, במבנה ארגוני ואופן התאגדות החברה לרבות הסכמים ותיאום גורמים משפטיים

ייעוץ ארגוני ושיפור שיטות

כניסה לעובי הקורה במפעלים חברות ועסקים לניתוח מצב קיים, זיהוי צווארי בקבוק של חומר ומידע וגיבוש תכניות הבראה והתייעלות. וכן מערכות בקרה לצורך שליטה וקבלת החלטות, תוצאות מוכחות ובטווח חודשים ספורים.

אסטרטגיה ופיתוח עסקי

השירותים מתמקדים במימוש הפוטנציאל העסקי של חברתכם ובבניית תכנית פעולה אשר נועדה להוביל את חברתכם למימוש החזון העסקי תוך שילוב הניסיון והקשרים בתעשייה ובכלל כדי לחבר ולשלב כוחות למיצוי ההזדמנויות העסקיות.